O mně

já c
Jsem máma, přítelkyně, dcera, sestra, kamarádka, kolegyně, malířka a fotografka. Toto všechno se snažím skloubit dohromady a dělat naplno.

Mým dávným koníčkem je malování, s kterým jsem začínala na papír a postupně i na jiné materiály. Po výmalbě dětského pokoje a nádherném emotivním zážitku z upřímné dětské radosti jsem se rozhodla, že si toto nemohu nechat jen pro sebe a nabízím tedy i Vám malování na stěny. Přání každého dítka i dospělého jsou pro mne velikou inspirací a výzvou a mým cílem je otisknout Vaše sny a představy do svých obrazů. Snažím se neustále vymýšlet a používat nové techniky malování tak, aby každý obrázek byl co nejvíce originální.

A podobně jako o malované obrazy se zajímám o obrazy zachycené pomocí fotoaparátu. Pamatuji si, jak jsem jako malá vyvolávala s tatínkem fotografie v temné komoře a jak mne fascinovalo, když se okamžik zachycený starou Flexaretou  postupně objevoval ve vývojce.  Od doby, kdy jsem dostala svou první zrcadlovku se fotografování věnuji a tento zájem ještě značně umocnilo narození mých dvou dcerek Adélky a Barunky – asi hlavně díky nim jsem se rozhodla pro portrétní fotografii.

Dovolte mi zachytit a zvěčnit i Vaše vzácné okamžiky. Těším se na to.

                                                                                                Klára Soldátová

Facebook Klara Soldatova
Klára Soldátová, nástěnné malby, malby na stěnu, malby na zeď, ruční malba, malování na stěnu, malování na stěny, ruční malování na zeď, malování na zdi, malování na zeď, ruční malování na stěny, ruční malování na zdi, dekorace pokojů, malování v Praze a okolí, malování Praha západ, dekorace dětských pokojů, malování dětských pokojíčků, malování dětských motivů, dekorace interiéru, malování na stěny školek, malován í na stěny škol, malování čekáren, malování družin, malování heren, malování na stěny herny, malba interiéru kaváren nebo restaurací, levné a kvalitní malby, malování na stěnu Praha západ, nástěnné malby Praha západ, interiérové malby Praha západ, malby v interiéru Praha západ, interiérové malby v Praze a okolí, malby na stěny Praha západ, malované popelnice, malované dárky, výmalba školky, výmalba družiny, fotografování dětí, rodin, focení v ateliéru exteriéru, mobilní ateliér, fotografka, newborn fotografie, focení novorozeňat, focení Praha-západ, focení Vrané nad Vltavou, Focení ve školkách, Rodinné fotografování, fotografie miminek, fotografické služby.