Otázky

Jaké používám barvy?

Maluji pouze zdravotně nezávadnými a převážně barevně stálými, otěruvzdornými a omyvatelnými barvami. Malovat obrázky lze na stěnu vymalovanou běžnými, vodou ředitelnými barvami. Na kovové podklady v exteriéru používám barvy syntetické.

Má být podklad pro malování nějak připraven?

Ano, podklad musí být soudržný, čistý a opatřen finální podkladovou barvou. V případě malby na kov musí být jeho povrch očištěn a odmaštěn.

Co je potřeba připravit z Vaší strany?

Jak již bylo řečeno výše, je třeba připravit podklad a zpřístupnit malovaný prostor.

Jak probíhá spolupráce?

Zašlete mi Vámi zvolený motiv včetně zmínky o požadované velikosti a barevnosti jeho provedení. Na základě poptávky stanovím orientační cenu, ve které bude zohledněna rovněž doprava na místo realizace. Maluji pouze podle Vámi předem zadaného podkladu.

Co maluji nejraději?

Každá malba je vždy něčím originální a tím pro mne zajímavá. Nejraději ale maluji dětské pokojíčky. Obraz v ložnici nebo chodbě prostor oživí a obyvatele domu potěší, ale je to nesrovnatelné s reakcí dětí při vstupu do pokojíčku, který s nimi od té chvíle budou sdílet jejich oblíbené postavičky. Každému přeji zažít tu upřímnou radost! Ráda rozjasním oči i Vašim dětem.

Co všechno maluji?

Malovaná dekorace zútulní a rozjasní jakýkoliv prostor a je tedy jen na Vás, zda si budete přát oživit interiér domu, restaurace, herny, školky či exteriér. Fantazii se meze nekladou a je tedy také možné nechat rozkvést například Vaši popelnici či ji naopak nechat splynout s okolím. Více se dozvíte v mé galerii a v novinkách.

Jak dlouho malování trvá?

Opět záleží na členitosti a barevnosti motivu. Odhad časové náročnosti může být upřesněn po konzultacích.

Facebook Klara Soldatova
Klára Soldátová, nástěnné malby, malby na stěnu, malby na zeď, ruční malba, malování na stěnu, malování na stěny, ruční malování na zeď, malování na zdi, malování na zeď, ruční malování na stěny, ruční malování na zdi, dekorace pokojů, malování v Praze a okolí, malování Praha západ, dekorace dětských pokojů, malování dětských pokojíčků, malování dětských motivů, dekorace interiéru, malování na stěny školek, malován í na stěny škol, malování čekáren, malování družin, malování heren, malování na stěny herny, malba interiéru kaváren nebo restaurací, levné a kvalitní malby, malování na stěnu Praha západ, nástěnné malby Praha západ, interiérové malby Praha západ, malby v interiéru Praha západ, interiérové malby v Praze a okolí, malby na stěny Praha západ, malované popelnice, malované dárky, výmalba školky, výmalba družiny, fotografování dětí, rodin, focení v ateliéru exteriéru, mobilní ateliér, fotografka, newborn fotografie, focení novorozeňat, focení Praha-západ, focení Vrané nad Vltavou, Focení ve školkách, Rodinné fotografování, fotografie miminek, fotografické služby.