Ceník

Cena obrazů záleží na složitosti, členitosti a barevnosti Vámi zvoleného motivu. Pro velkoplošné malby poskytuji individuální cenové podmínky. Orientační cena je vždy na základě konzultací stanovena předem.

Pokud máte zájem o cenovou kalkulaci, uveďte prosím do poptávky velikost obrazu v m², námět malby, barevnost provedení, místo realizace a kontakt na Vás (optimálně do e-mailu přiložte fotografii daného prostoru).

Příplatek za dopravu je 8 Kč/km (pro blízké okolí Vraného nad Vltavou je doprava zdarma).

Facebook Klara Soldatova
Klára Soldátová, nástěnné malby, malby na stěnu, malby na zeď, ruční malba, malování na stěnu, malování na stěny, ruční malování na zeď, malování na zdi, malování na zeď, ruční malování na stěny, ruční malování na zdi, dekorace pokojů, malování v Praze a okolí, malování Praha západ, dekorace dětských pokojů, malování dětských pokojíčků, malování dětských motivů, dekorace interiéru, malování na stěny školek, malován í na stěny škol, malování čekáren, malování družin, malování heren, malování na stěny herny, malba interiéru kaváren nebo restaurací, levné a kvalitní malby, malování na stěnu Praha západ, nástěnné malby Praha západ, interiérové malby Praha západ, malby v interiéru Praha západ, interiérové malby v Praze a okolí, malby na stěny Praha západ, malované popelnice, malované dárky, výmalba školky, výmalba družiny, fotografování dětí, rodin, focení v ateliéru exteriéru, mobilní ateliér, fotografka, newborn fotografie, focení novorozeňat, focení Praha-západ, focení Vrané nad Vltavou, Focení ve školkách, Rodinné fotografování, fotografie miminek, fotografické služby.